SEGREGATOR VAUPE A4 50 MM BIZNES CZERWONY

Indeks katalogowy
680176a
Cena promocyjna 7,49 zł 6,09 zł Regular Price 11,08 zł
Dane produktu
Stan magazynowy: 1
Stawka Vat: VAT 23%
Producent: VAUPE
EAN: 5904287064012
Jednostka opakowania: szt.
Waga (kg): 0.367000
do ulubionych
Doskonały segregator biurowy, wykonany z twardej 2 mm tektury, wyposażony w praktyczny, wysokiej klasy mechanizm dźwigniowy, przeznaczony przede wszystkim do archiwizacji i przechowywania dokumentów o formacie A4, oklejony matową folią polipropylenową, posiada okuty otwór na palec ułatwiający wyjmowanie segregatora z półki, oraz funkcjonalne „łezki” na przedniej okładce zapobiegające niepotrzebnemu otwieraniu się segregatora, wzmocniony metalowymi okuciami dolnej krawędzi, grzbiet 50 mm, kolor: czerwony.

Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej nastąpi w ciągu dwóch dni roboczych od dnia złożenia zamówienia. W przypadku chwilowej niedostępności towaru czas dostawy może się wydłużyć, o czym zamawiający zostanie poinformowany.

Przesyłki niestandardowe, wielkogabarytowe (np. tablice, meble, towar na paletach) będą wyceniane indywidualnie a zamawiająćy informowany o ich koszcie.

W razie potrzeby dodatkowych informacji o produkcie, prosimy o kontakt. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.