SEGREGATOR VAUPE A4 75 MM PREMIUM FCK CZARNY

Indeks katalogowy
680134a
Cena promocyjna 8,99 zł 7,31 zł Regular Price 10,98 zł
Dane produktu
Stan magazynowy: 0
Stawka Vat: VAT 23%
Producent: VAUPE
EAN: 5904287061028
Jednostka opakowania: szt.
Waga (kg): 0.389000
do ulubionych
Brak na magazynie - możesz kupić towar, ale realizacja zamówienia będzie miała dłuższy termin lub zaproponujemy produkt alternatywny.
Wykonany z twardej 2 mm tektury, przeznaczony do formatu A4, wyposażony w praktyczny, wysokiej klasy mechanizm dźwigniowy, szerokość grzbietu 75 mm, oklejony folią polipropylenową z połyskiem, oklejka posiada wytłoczona fakturę lnu, wnętrze segregatora pokryte odpornym na zabrudzenia papierem UWS, dolne krawędzie zostały dodatkowo wzmocnione metalowymi okuciami, posiada okuty otwór na palec ułatwiający wyjmowanie segregatora z półki, oraz funkcjonalne „łezki” na przedniej okładce zapobiegające niepotrzebnemu otwieraniu się segregatora, kolor czarny.

Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej nastąpi w ciągu dwóch dni roboczych od dnia złożenia zamówienia. W przypadku chwilowej niedostępności towaru czas dostawy może się wydłużyć, o czym zamawiający zostanie poinformowany.

Przesyłki niestandardowe, wielkogabarytowe (np. tablice, meble, towar na paletach) będą wyceniane indywidualnie a zamawiająćy informowany o ich koszcie.

W razie potrzeby dodatkowych informacji o produkcie, prosimy o kontakt. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.