SEGREGATOR 2-RINGOWY DONAU LIFE A4 50 MM NIEBIESKI

Indeks katalogowy
566351a
11,70 zł 9,51 zł
Dane produktu
Stan magazynowy: 0
Stawka Vat: VAT 23%
Producent: DONAU
EAN: 5901503611364
Jednostka opakowania: szt.
Waga (kg): 0.400000
do ulubionych
Brak na magazynie - możesz kupić towar, ale realizacja zamówienia będzie miała dłuższy termin lub zaproponujemy produkt alternatywny.
Segregator ringowy wykonany z tektury o grubości 1,8 mm, 2-pierścieniowy mechanizm w kształcie litery D, zaokrąglone rogi, certyfikat FSC® gwarantuje, że surowiec potrzebny do produkcji wyrobu pochodzi z lasów zarządzanych w odpowiedzialny sposób; promuje on trwałą gospodarkę leśną opartą o najwyższe światowe standardy w dziedzinie ochrony przyrody i gwarantuje legalność pochodzenia surowca, gramatura: 900g/m2, format: A4, średnica pierścieni: 30 mm, szerokość grzbietu: 50 mm, kolor: niebieski.

Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej nastąpi w ciągu dwóch dni roboczych od dnia złożenia zamówienia. W przypadku chwilowej niedostępności towaru czas dostawy może się wydłużyć, o czym zamawiający zostanie poinformowany.

Przesyłki niestandardowe, wielkogabarytowe (np. tablice, meble, towar na paletach) będą wyceniane indywidualnie a zamawiająćy informowany o ich koszcie.

W razie potrzeby dodatkowych informacji o produkcie, prosimy o kontakt. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.