SEGREGATOR 4-RINGOWY LEITZ 52 MM WOW SOFT CLICK BIAŁY

Indeks katalogowy
265910a
74,43 zł 60,51 zł
Dane produktu
Stan magazynowy: 0
Stawka Vat: VAT 23%
Producent: LEITZ
Jednostka opakowania: szt.
Waga (kg): 0.480000
do ulubionych
Brak na magazynie - możesz kupić towar, ale realizacja zamówienia będzie miała dłuższy termin lub zaproponujemy produkt alternatywny.
Innowacyjny segregator ringowy w atrakcyjnym stylu WOW, wykonany z lekkiego polipropylenu/polifoamu, niezwykle trwały, okładka z wytłoczonym wzorem, mechanizm 4-ringowy, z ringami w kształcie litery „D”, wewnętrzna kieszeń do przechowywania dokumentów, CD i wizytówek, ozdobne zamknięcie do zabezpieczenia dokumentów podczas przenoszenia, zaokrąglony grzbiet i uchwyt na długopis ułatwiają użytkowanie w podróży, opatentowany mechanizm SoftClick ułatwiający otwieranie i bezpieczne zamykanie za pomocą jednego przycisku, mieści 280 kartek A4 (80 gsm), 3 lata gwarancji na mechanizm, kolor: biały.

Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej nastąpi w ciągu dwóch dni roboczych od dnia złożenia zamówienia. W przypadku chwilowej niedostępności towaru czas dostawy może się wydłużyć, o czym zamawiający zostanie poinformowany.

Przesyłki niestandardowe, wielkogabarytowe (np. tablice, meble, towar na paletach) będą wyceniane indywidualnie a zamawiająćy informowany o ich koszcie.

W razie potrzeby dodatkowych informacji o produkcie, prosimy o kontakt. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.