SEGREGATOR LEITZ A4 50 MM 180 WOW ACTIVE ŻÓŁTY

Indeks katalogowy
265856a
73,39 zł 59,67 zł
Dane produktu
Stan magazynowy: 0
Stawka Vat: VAT 23%
Producent: LEITZ
Jednostka opakowania: szt.
Waga (kg): 0.400000
do ulubionych
Brak na magazynie - możesz kupić towar, ale realizacja zamówienia będzie miała dłuższy termin lub zaproponujemy produkt alternatywny.
Innowacyjny segregator, w intensywnych kolorach, z efektownym dwukolorowym wykończeniem, wykonany z lekkiego polipropylenu/polifoamu, opatentowany mechanizm 180° umożliwiający o 50% szersze otwarcie i o 20% szybsze segregowanie dokumentów, ozdobne zamknięcie do zabezpieczenia dokumentów podczas przenoszenia, wewnętrzna kieszeń do przechowywania dokumentów, CD i wizytówek, grzbiet 50 mm, mieści do 350 kartek, 5 lat gwarancji na mechanizm, kolor żółty.

Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej nastąpi w ciągu dwóch dni roboczych od dnia złożenia zamówienia. W przypadku chwilowej niedostępności towaru czas dostawy może się wydłużyć, o czym zamawiający zostanie poinformowany.

Przesyłki niestandardowe, wielkogabarytowe (np. tablice, meble, towar na paletach) będą wyceniane indywidualnie a zamawiająćy informowany o ich koszcie.

W razie potrzeby dodatkowych informacji o produkcie, prosimy o kontakt. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.