TAŚMA PAKOWA GRAND 48X50 PRZEZROCZYSTA

Indeks katalogowy
020059a
4,48 zł 3,64 zł
Dane produktu
Stan magazynowy: 0
Stawka Vat: VAT 23%
Producent: GRAND
EAN: 5903364234836
Jednostka opakowania: rolka
Waga (kg): 0.106000
do ulubionych
Brak na magazynie - możesz kupić towar, ale realizacja zamówienia będzie miała dłuższy termin lub zaproponujemy produkt alternatywny.
Taśma pakowa BOPP, wykonana z polipropylenu, pokryta emulsyjnym klejem akrylowym, przyczepna do większości powierzchni, odporna na zrywanie, bezwonna, przyjazna dla środowiska – nie zawiera substancji trujących, stabilna substancja klejąca odporna na działanie światła, wzmocniona powłoka taśmy odporna na starzenie, zastosowanie w szerokim zakresie temperatur, przezroczysta, wymiary: 48 mm x 50 yd. Zgrzewka 6 szt. Karton 72 szt.

Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej nastąpi w ciągu dwóch dni roboczych od dnia złożenia zamówienia. W przypadku chwilowej niedostępności towaru czas dostawy może się wydłużyć, o czym zamawiający zostanie poinformowany.

Przesyłki niestandardowe, wielkogabarytowe (np. tablice, meble, towar na paletach) będą wyceniane indywidualnie a zamawiająćy informowany o ich koszcie.

W razie potrzeby dodatkowych informacji o produkcie, prosimy o kontakt. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.