WAGA ELEKTONICZNA MAUL MAULALPHA CZARNA 2KG

Indeks katalogowy
566310c
303,12 zł 246,44 zł
Dane produktu
Stan magazynowy: 0
Stawka Vat: VAT 23%
Producent: MAUL
Jednostka opakowania: szt.
Waga (kg): 0.000000
do ulubionych
Brak na magazynie - możesz kupić towar, ale realizacja zamówienia będzie miała dłuższy termin lub zaproponujemy produkt alternatywny.
Obudowa z niełamliwego tworzywa sztucznego, prosta obsługa jednym przyciskiem, funkcja „Tara” – możliwość ważenia przedmiotu w pojemniku z pominięciem ciężaru samego pojemnika, automatyczne wyłączanie i zerowanie, wynik zanika w momencie zdjęcia ważonego produktu z wagi, zasilanie bateryjne - zawiera dwie mikrobaterie (typ AAA), niskie zużycie energii: 2200-2400 godzin w zależności od typu baterii, obciążenie: maksymalne 2kg, minimalne 2g, podziałka: 1g, wymiary: 188x137x36mm, platforma do ważenia: O 120 mm, 3 lata gwarancji, kolor czarny.

Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej nastąpi w ciągu dwóch dni roboczych od dnia złożenia zamówienia. W przypadku chwilowej niedostępności towaru czas dostawy może się wydłużyć, o czym zamawiający zostanie poinformowany.

Przesyłki niestandardowe, wielkogabarytowe (np. tablice, meble, towar na paletach) będą wyceniane indywidualnie a zamawiająćy informowany o ich koszcie.

W razie potrzeby dodatkowych informacji o produkcie, prosimy o kontakt. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.