WAGA ELEKTONICZNA MAUL MAULDISC SREBRNA 5KG

Indeks katalogowy
566309c
367,27 zł 298,59 zł
Dane produktu
Stan magazynowy: 0
Stawka Vat: VAT 23%
Producent: MAUL
Jednostka opakowania: szt.
Waga (kg): 0.000000
do ulubionych
Brak na magazynie - możesz kupić towar, ale realizacja zamówienia będzie miała dłuższy termin lub zaproponujemy produkt alternatywny.
Ultracienka waga z łatwą do utrzymania powierzchnią ze stali szlachetnej, szeroki zakres ważenia (do 5000 g) daje możliwość użycia urządzenia jako wagi do listów, wagi domowej lub uniwersalnej, prosta obsługa jednym przyciskiem, automatyczne wyłączanie/zerowanie, funkcja „Tara” – możliwość ważenia przedmiotu w pojemniku z pominięciem ciężaru samego pojemnika, wyposażona we wskaźnik temperatury otoczenia (podczas gdy urządzenie jest wyłączone), waga jest zasilana baterią (1xCR2032 w zestawie), niskie zużycie energii: 2200-2400 godzin w zależności od typu baterii, obciążenie: maksymalne 5kg, minimalne 2g, podziałka: 1g, wymiary: 170x135x20mm, platforma do ważenia: O 170 mm, 3 lata gwarancji, kolor srebrny.

Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej nastąpi w ciągu dwóch dni roboczych od dnia złożenia zamówienia. W przypadku chwilowej niedostępności towaru czas dostawy może się wydłużyć, o czym zamawiający zostanie poinformowany.

Przesyłki niestandardowe, wielkogabarytowe (np. tablice, meble, towar na paletach) będą wyceniane indywidualnie a zamawiająćy informowany o ich koszcie.

W razie potrzeby dodatkowych informacji o produkcie, prosimy o kontakt. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.