KLEJ W SZTYFCIE PRITT HENKEL 10G

Indeks katalogowy
1880918
8,99 zł 7,31 zł
Dane produktu
Stan magazynowy: 35
Stawka Vat: VAT 23%
Producent: PRITT
EAN: 40150352
Jednostka opakowania: szt.
Waga (kg): 0.025000
do ulubionych
Wysokiej jakości klej w sztyfcie, idealny do klejenia papieru, tektury i fotografi i, klei szybko, czysto i dokładnie, wysoka przyczepność początkowa i siła klejenia, gwarantuje równomierne i dokładne nanoszenie kleju, nie marszczy papieru, nie wysycha dzięki specjalnemu hermetycznie zamykanemu opakowaniu, masa kleju stworzona w 90% z odnawialnych składników, nie zawiera rozpuszczalników, zmywalny w temperaturze 30°C, opakowanie kleju wykonane w 70% z recyklingowanego tworzywa sztucznego, bezpieczny dla dzieci i przyjazny dla środowiska, doskonały do użycia zarówno w biurze, w szkole jak i w domu, pojemność: 10 g.

Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej nastąpi w ciągu dwóch dni roboczych od dnia złożenia zamówienia. W przypadku chwilowej niedostępności towaru czas dostawy może się wydłużyć, o czym zamawiający zostanie poinformowany.

Przesyłki niestandardowe, wielkogabarytowe (np. tablice, meble, towar na paletach) będą wyceniane indywidualnie a zamawiająćy informowany o ich koszcie.

W razie potrzeby dodatkowych informacji o produkcie, prosimy o kontakt. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.