PAPIER KSERO A4 POLLUX DO DRUKOWANIA PODWYŻSZONA BIEL (CENA PRZY ODBIORZE WŁASNYM)

Indeks katalogowy
810005q1
36,90 zł 30,00 zł
Dane produktu
Stan magazynowy: 100+
EAN: 5901657012413
Waga (kg): 2.500000
Jednostka opakowania: ryza
Stawka Vat: VAT 23%
do ulubionych
CENA OBOWIĄZUJE TYLKO PRZY ODBIORZE WŁASNYM! Profesjonalizm, elegancja i komfort pracy – przeznaczony do wszystkich działań biurowych do wydruków czarno-białych, kolorowych i kopiowania – technologia ColorLok gwarantuje błyskawiczne wysychanie druku, pogłębione odcienie czerni oraz jednolite intensywne kolory – wspólnotowe oznakowanie ekologiczne EU Ecolabel jest oficjalnym wyróżnieniem przyznawanym produktom i usługom wysokiej jakości, relatywnie mniej uciążliwym dla środowiska niż inne produkty i usługi z nimi konkurujące na rynku

Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej nastąpi w ciągu dwóch dni roboczych od dnia złożenia zamówienia. W przypadku chwilowej niedostępności towaru czas dostawy może się wydłużyć, o czym zamawiający zostanie poinformowany.

Przesyłki niestandardowe, wielkogabarytowe (np. tablice, meble, towar na paletach) będą wyceniane indywidualnie a zamawiająćy informowany o ich koszcie.

W razie potrzeby dodatkowych informacji o produkcie, prosimy o kontakt. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.