PAPIER KSERO A4 KWIDZ.POLSPEED

Indeks katalogowy
810001q1
18,73 zł 15,23 zł
Dane produktu
Stan magazynowy: 100+
EAN: 5901657012369
Waga (kg): 2.500000
Jednostka opakowania: ryza
Stawka Vat: VAT 23%
do ulubionych
Standard wysokich nakładów – przeznaczony do wysokonakładowych drukarek i kopiarek – optymalna sztywność zapewnia niezawodne i szybkie działanie urządzeń – technologia ColorLok gwarantuje błyskawiczne wysychanie druku oraz pogłębione odcienie czerni – wspólnotowe oznakowanie ekologiczne EU Ecolabel jest oficjalnym wyróżnieniem przyznawanym produktom i usługom wysokiej jakości, relatywnie mniej uciążliwym dla środowiska niż inne produkty i usługi z nimi konkurujące na rynku - idealny do czarno-białych codziennych dokumentów i korespondencji wewnętrznej. Format A4; gramatura 80g/m2; białość CIE 153; ilość arkuszy: 500.

Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej nastąpi w ciągu dwóch dni roboczych od dnia złożenia zamówienia. W przypadku chwilowej niedostępności towaru czas dostawy może się wydłużyć, o czym zamawiający zostanie poinformowany.

Przesyłki niestandardowe, wielkogabarytowe (np. tablice, meble, towar na paletach) będą wyceniane indywidualnie a zamawiająćy informowany o ich koszcie.

W razie potrzeby dodatkowych informacji o produkcie, prosimy o kontakt. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.